İçeriğe geç

Etiket: soğutma büyüsü nasıl

Ayırma Büyüsü

Toplum arasında ayırma büyüsü olarak da bilinen soğutma büyüsü çok tercih edilmekle birlikte oldukça etkili bir yöntem olduğu da deneyenler tarafından kanıtlanmıştır. Bu büyü sayesinde bir kişinin herhangi bir insandan ya da durumdan kısa sürede soğumasını ve uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tek bir kişiden değil bir aile ortamından uzaklaşması için de uygulanabilir bir yöntemdir.
Soğutma büyüsü genel olarak kadınlar tarafından kullanılsa da erkekler de zaman zaman bu uygulamaya başvurabilir. Evli çiftlerin arasındaki sorunların kaynağı karşı tarafın başka bir ilişkisi olmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu durum fark edildiğinde kişi soğutma büyüsünün etkisi ile dışarıdaki insanlardan gittikçe uzaklaşır ve eşine daha bağlı biri haline dönüşür. Her kimle ve nerede olursa olsun eşi dışında birlikte olduğu kişiden kısa sürede ayrılacaktır.
Bu büyünün etkileri kısa sürede görülür. Aynı zamanda çok güçlü büyülerden bir tanesi olduğu için de çözüme ulaşmamak gibi bir şey söz konusu değildir. Tıpkı papaz büyüsünde olduğu gibi yoğunluğu yüksek bir büyü çeşididir. Bu nedenle hükmettiği amaçlar da çok fazladır. Yani sadece eşinizin sevgilisinden soğuması için yaptırmazsınız.
Soğutma ve ayırma büyüsü bir kişiyi evden uzaklaştırmak için de yapılabilir. Artık eşiniz ile aranızdaki sevginin bittiğini düşünüyorsanız ya da ortada şiddetli bir geçimsizlik var ve aynı evde yaşamak istemiyorsanız soğutma büyüsü ile eve karşı yabancılaşması sağlanabilir. Ayrıca eşiniz dışında herhangi bir tanıdığınızın da sürekli vakit geçirdiği alanlardan uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.
Ayırma büyüsü her zaman iki kişi ya da aile arasında kullanılmaz. Bazı durumlarda kötü alışkanlıklardan kurtulmak için de yapılır. Karşınızdaki kişinin kumar, alkol ya da uyuşturucu gibi alışkanlıkları varsa soğutma büyüsü sayesinde tüm kötü huylarından kurtulur ve daha iyi bir insan olur.
Yukarıda bahsedilenler gibi benzer örnekler oluşturulabilir. Büyü sadece kötü anlamda yapılmaz ve bazen çok hayırlı işlerin olmasına sebep olur. Örneğin eşini aldatan bir erkek ya da kadının bu davranışından uzaklaşması evliliklerin daha hayırlı olmasını sağlar. Aynı zamanda büyü etkisi ile kötü alışkanlıklarından kurtulan insanlar yaşam enerjisi ile dolar ve çok daha iyi bir hayat yaşamaya başlar. Büyü her zaman iyi amaçlara da hizmet eder.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir