İçeriğe geç

Etiket: medyum el rashid

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü çok fazla bir enerji yoğunluğuna sahip olduğundan her türlü amaca hizmet edebilmektedir. Bu büyü çok eski zamanlardan günümüze gelmiştir ve bilinen en kuvvetli, en işe yarar büyülerdendir. Bir kişinin papaz büyüsünden kurtulması genel olarak çok zordur ve neredeyse imkansıza yakındır. Çünkü papaz büyüsü kara büyüler arasında yer alır ve her zaman ömür boyunca etki edecek şekilde yapılır. Bu nedenle birine papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız iki kez düşünmenizde fayda vardır.
Papaz büyüsü kişiyi hemen etki altına alarak, öz iradesine müdahale eder ve istenilen duruma gelene kadar düşüncelerini kontrol etmeye devam eder. Hatta hayatı boyunca büyünün etkisinde olacağı için büyünün yapılış amacı dışına asla çıkamaz ve aksini uygulayamaz. Papaz büyüsü etkisinde olan kişi kesinlikle durum değişikliklerinin farkına varmayacaktır. Çevresinde konu ile ilgili uzman kişiler de yoksa fark edilmesinin imkanı yoktur. Bu nedenle çok tercih edilen bir büyüdür.
Genel olarak kullanım alanı kısıtlanmış gibi görünse de her amaca hizmet eden bir büyüdür. Kimi zaman kadın ya da erkeklerin terk edilme durumunda kişiyi geri getirme amacı ile yapılır. En fazla bir ay içerisinde etkisini gösterir ve hayal bile edemeyeceğiniz sonuçlara şahit olursunuz. Normalde sizin geri dönmesi için çabaladığınız insanlar artık hiçbir şey yapmadan kendileri gelmeye başlar. En çok bitme noktasına gelen evliliklerde karşı tarafın başka biri ile ilişkisi olduğu durumlarda tercih edilir.
Bazı rivayetlere göre papaz büyüsü evde yapılabilir. Bu yaklaşımlar doğru değildir. Papaz büyüsü en etkili büyülerden biri olduğu için ruhani boyutlara erişmeden uygulamanız söz konusu dahi olamaz. Bu gibi işleri yapabilecek tek insanlar medyum hocalardır. Kendini büyücü ya da falcı olarak tanıtan ve hiçbir bilgisi olmayan sahte medyumlar büyü yapamaz ve kişinin başına daha büyük problemler açabilir.
Papaz büyüsü kişiyi geri getirmenin yanı sıra bağlama ve aşık etme durumlarında da oldukça etkilidir. Daha önce sizinle tanışmayan, ama sizin gördüğünüz bir insanın bile size aşık olmasını sağlayabilir. Özellikle ilişkiler konusunda problem yaşayanlar kısmetlerinin açılması için de papaz büyüsü yaptırmak için ilgili kişiler ile çalışmaya başlar.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir