İçeriğe geç

Etiket: norveç medyum hoca

Avusturya Medyum Hoca

Medyum hocalar normal insanların beş duyu organı ile algıladığı her şeyin ötesindeki durumları algılama yeteneğine sahiptir. Bu yetenek sayesinde çok uzun zamandır hayatımızda değerli bir yerde olmayı başarmışlardır. Medyum hocalar diğer insanlara göre daha güçlü yapılara sahiptir. Bu güç tamamen zihinsel anlamda tabir edilir. Tam olarak büyücü ya da falcı olarak anılmaması gerekir. Ama büyü işlerini yapabilen tek insanlar medyum hocalardır.
Medyum hocalar ruhsal güçleri ile diğer insanların ayırt edemediği canlıları ve nesneleri ayırt etmektedir. Pek çok iş ile ilgilenseler de özellikle belirli durumlar dikkat çekmektedir. Toplumda sürekli ilgi odağı olan büyüler herkes tarafından merak edilmektedir. Aşk, bağlama, muhabbet, evlilik, soğutma, ayırma, irade ve ikna büyüsü gibi bir çok büyü çeşidi bilen ve yapmak konusunda uzman olan medyum hocalar herhangi bir eşyadan yardım almaz. Genelde çalışmalarını vefk şeklinde hazırlar ve ihtiyacı olanlara verir.
Vefk çalışmaları muskalara benzetilse de farklı amaçlar için farklı şekillerde yapılmaktadır. Hazırlanan bu çalışmalar kim büyü yaptırmak isterse onun eline ulaştırılır. Tüm bu hizmetler Avusturya’da yaşayan insanlar için de yapılmaktadır. Kağıda ya da kumaşa yazılan vefkler sayesinde insanlar isteklerine kısa sürede kavuşabilmektedir. Avusturya’da bile olsanız etki edeceği konusunda hiçbir şüpheniz olmasın. Çünkü büyüler medyum hocalar tarafından istenilen yere ulaştırılır.
Medyum hocalar bazı zamanlarda gelecek ile ilgili tahminlerde de bulunur. Ama kendilerinden fal bakmasını istememelisiniz. Sadece çok yardıma ihtiyacınız olduğunda size bu konuda fayda sağlamaya çalışacaktır. Bunun dışında fal bakan ve medyum hoca olduğunu iddia edenler aslında bu işten zere anlamamaktadır. Avusturya medyum hocaları ile çalışma yapmadan önce bu konuları göz ardı etmeyin ve dikkatli bir şekilde söylenilenleri yapmaya çalışın.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir