İçeriğe geç

Etiket: medyum uğur hoca

Medyum Nedir Ne Yapar?

Medyumlar ilk çağlardan bu yana insanların hayatında önem arz eden bir noktada olmayı başarmışlardır. Zamana değişen dünyanın etkileri ve kulaktan dolma bilgilerin yanlış bir şekilde yayılması yüzünden medyumlara olan güven azalmıştır ve günümüzde gerektiği kadar değer verilmemektedir. Medyum denince akla her zaman kötü amaçlar uğruna yaratılmış kişiler oldukları gelir. Ama durum bunun çok ötesindedir ve kesinlikle bu inanışlar yanlıştır.
Medyumların yaptıkları işler saymakla bitmez. Her türlü derdinize şifa bulabileceği gibi tam tersinde de başarılı olabilir. Yani dilerseniz kendi kısmetlerinizi açabilir, kısa sürede daha iyi işler yapabilirsiniz. Dilerseniz de nefret ve kin beslediğiniz birinin hayatı ile ilgili kararları siz verebilirsiniz. Medyumlar istekleriniz doğrultusunda büyü etkisinde olacak kişinin düşüncelerinin ve davranışlarının değişmesini sağlar.
Medyumluk asla falcılık ile karıştırılmaması gereken bir şeydir. Gizli ilimlere sahip olan ve zaman geçtikçe bu yetenekleri daha da açığa çıkarmanın peşinde olan insanlar medyum olabilir. Eğer doğuştan ya da küçük yaşlarda ortaya çıkan bir sezgi gücünüz yoksa medyum olamazsınız. Aynı zamanda sadece yetenekler ile kalmaz, gerekli eğitimleri de almanız gerekir. Eğer İslam dinine inanıyorsanız havas ilmi konusunda yeterince bilgili olmanız gerekir. Hristiyanlarda bu durum kabala ilmi ile gerçekleşir.
Bugüne kadar medyumların neler yapabildiğini gören, bu hizmetler sayesinde çevresindekilerden maddi kazançlar sağlayabileceğini düşünen insanlar yüzünden medyumlar zor duruma düşmektedir. Onlar hakkında kötü söylemler oluşmaya başlamıştır. Sahte medyumlar her geçen gün daha da artmaktadır. Hatta bazı kişiler meşhur medyumların isimlerini kullanarak para kazanmaya yani insanları dolandırmayı başarmıştır.
Medyumluk sonradan kazanılan bir önsezi değildir. Kişi eğer medyum olabileceğini düşünüyor ise buna hakim olmayı öğrenmelidir. Aynı zamanda akıl ve ruh sağlığının dengede kalması için sabırlı ve gizemli bir yolculuğa çıkması gerekir. Bu durumları da herkesin ne zihni ne de bedeni kaldıramaz. Özel bir insan olmak gerekir.
Medyumları her yerde bulabilirsiniz. Artık internetin de hayatımızda yeri oldukça fazlalaştı ve medyumlar kendileri ile bilgileri web sitelerinde paylaşıyor. Kısa bir araştırma yaptıktan sonra ve güvenilir biri olduğuna emin olduğunuz zaman siz de medyumlar ile görüşebilirsiniz.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir