İçeriğe geç

Etiket: medyum ruhani hoca

İrade Büyüsü Nedir?

Her büyü belli bir amaca hizmet eder. İrade büyüsünün de amacını genellemek gerekirse güç kazanmak denilebillir. Bu kazanılan güç her anlamda kullanılabileceği gibi büyü yapıldığında iradenizin de kuvvetlendiğini görürsünüz. İnsanlar bu büyüyü hayatlarında daha iyi konumlara gelebilmek için yaptırıyor. Aynı zamanda daha önce sahip olmadıkları cesaret, özgüven ve kararlılık duygularını da kazanmış oluyor.Böylece tüm fırsatları değerlendirip her türlü konuda daha iyi bir yaşama sahip oluyor.
İrade büyüsü her zaman iş konularında yardımcı olması için kullanılmaz. Kimi insanlar sadece çok fazla kilolu oldukları için irade büyüsünden yardım alırlar. Bu büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra her zaman çok yemek yiyen insanlar bir anda daha az ile doymaya başlar. Ayrıca günde beş öğün yemek yiyorlarsa bunu 2-3 arasına düşürebilirler. Tamamen güçlü bir iradeye sahip olarak kilolarından kısa sürede acı çekmeden kurtulabilirler.
Daha bir çok örnek konuda yardımı olan irade büyüsü her insana yapılabilir. Bazı kaynaklara göre büyüler herkese yapılmaz. Bu tamamen doğru olmayan bir düşüncedir. Büyünün fiziksel ya zihinsel bir zararı yoktur. Sadece kişinin düşüncelerine doğrudan müdahale edildiği için bir süre kendisi gibi olmayan davranışlar gösterebilir. Bu da büyünün yapılış amacına göre şekillendiği için bir problem kaynaklı değildir.
İrade büyüsü için genel olarak vefk çalışmaları hazırlanır. Bu çalışmalar kısa sürede etkisini göstereceği gibi gittiğiniz medyuma göre de değişkenliğe uğrayacaktır. Bazı medyumlar bir haftada çalışmaları hazır bir hale getirip on gün içerisinde etki göstereceğini söyler. Bazı medyumlar ise daha özenli ve uzun sürede çalışmayı tercih ettiği için bir ay kadar beklemenizi söyleyebilir. Böyle zamanlarda yapmanız gereken tek şey medyuma güvenmektir.
Büyünün tam olarak etki göstermesi için en önemli etken sizsiniz. Eğer tam anlamı ile inanmaz ve hemen bozulacağını düşünürseniz etki etmesi biraz zaman alacaktır. Büyüler herkesin hayatını değiştirir ama önemli olan kişinin hangi boyutta değiştirmesine izin verdiğidir. İrade büyüsünü yaptırmaya karar verdiyseniz kısa süreli, uzun süreli ve ömürlük olması konusunda dikkat ediniz. Kimi medyumlar kısa süreli büyü yapar ve belirli bir zaman sonra etkisini kaybeder.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir