İçeriğe geç

Etiket: medyum bedevi

Canbar Büyüsü

Tüm zamanlarda kullanılan ve genelde genç kesim tarafından tercih edilen bir büyü çeşidi olan canbar büyüsü diğer adı ile aşk büyüsü olarak bilinir. Son derece masum ve zararsız bir büyü olduğu için ak büyüler arasında yer almaktadır. Kişiye zarar vermeyi hedeflemez ve kötülük uğruna kullanılmaz. Birinin hayatında olumsuz durumların oluşmasına sebep olmaz. Bu nedenle insanlar canbar büyüsünü zaman zaman yaptırmayı mutlaka düşünür.
Elbet herkes büyünün ne olduğunu merak ediyor ve eğer yaptıracaksa küçük tedirginlikleri oluyor. Ayrıca kimse büyüyü yaptırıp sonuçlarını kendi gözleri ile görmeden gerçek olduğuna inanmıyor. Bu kadar uzun zamandır var olan bir inanışın sadece hikayelerden ibaret olduğunu zannedenler de var. Ama yanlış düşünceler toplumda daha kısa sürede yayılıyor. Büyü gerçek bir eylemdir ve sonuçları da tam olarak istediğiniz gibi olacaktır.
Çok büyük kötülükler amacı ile yapmadığınız büyüler ne size ne de karşınızdakine zarar verecektir. Sadece büyü etkisinde olan kişi bir dönem değişiklikler yaşayacak ama kısa süre içerisinde yeni ruh haine adapte olacaktır. Bazı durumlarda büyü etkisi altına giren kimselerde mide bulantısı görülebiliyor. Bu çok nadir bir durum olmakla birlikte her mide bulantısına da büyü işlemi tetiklemiyor.
Canbar büyüsü sadece aşk amaçlı kullanılır. Bir kadın ve ya bir erkek karşı cinsten hoşlanır. Kimileri şanslı olduğu için karşısındaki kişi de onu sever ve mutlu bir birliktelikleri olur. Ama şanssız olanlar da sevilmek istediği için canbar büyüsüne başvurur. Yapımı kolay bir büyüdür ve genel olarak etkisini kısa süre içerisinde göstermesi ile bilinir. Her medyumun farklı bir metodu vardır. En belirgin tarihi başvurduğunuz medyum durum değerlendirmesi yaparak söyleyecektir.
İnternet ortamında bu gibi büyülerin yapılışlarına dair anlatımların dışında bir de videolar yayınlanmıştır. Kesinlikle doğru bilgiler içermemektedir ve itibar edilmemesi gereken paylaşımlardır. Büyü işlerini tek başına yapamayacağınızı artık öğrenmiş olmanız gerek. Her işin bir bileni vardır. Gerçek ve alanında uzman medyumlar size elinden geldiği kadar yardımcı olacaktır ve istekleriniz yerine gelecektir.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir