İçeriğe geç

Etiket: manisa medyum

Almanya Medyum Hoca

Medyum hocalar ekstra bir duygusal algı kapasitesine sahiptir. Paranormal güçlere sahip olan medyum hocaların yetenekleri doğuştan vardır. Sonradan kazanılmayan bu yetenekler sadece geliştirilebilir. Bu da alınan eğitimlere bağlı olarak kişiden kişiye göre değişmektedir. Kimileri kendisinde böyle yetenekler olmasına rağmen bunu bir ayrıcalık olarak değil eksiklik olarak görmektedir. Farkında olmadığı bir durum içerisine girdiğinden kişi hayatı boyunca güçlerini kullanmayabilir.
Fark edenler ise kendilerini zamanla geliştirerek medyum hoca olabilir. Medyumlar 6. hislerini ve güçlü sezgilerini kullanarak, gelecek ile ilgili olası hesaplamalar yapar ve tahminlerde bulunabilir. Ama bu yeteneklerini hiçbir zaman fal aracı olarak kullanmazlar. Medyum hocalar tahminlerini yaparken herhangi bir objeden, tarot, su, kahve, ateş gibi şeylerden yardım almaz. Sadece diğer boyutlar ile iletişime geçerek haber alabilirler. Bu durum için de kendilerini trans durumuna getirmeleri gerekir.
Trans kişinin kısa süreliğine bedenini terk edip, bedensiz varlıkların alemine geçme durumudur. Aynı zamanda trans durumunda olan medyum hoca karşısındaki kişinin yaşadıklarını da bu şekilde anlayabilir. İnsanların sıkıntılarına sebep olan etkenleri bularak çalışmalarına başlayabilir. Medyum hocaları sadece büyücü olarak nitelendirmemek gereklidir. Kesinlikle böyle bir sıfatı kabul etmezler. Çünkü yaptıkları iş büyücülüğün çok ötesindedir.

Medyum hocalar Almanya gibi uzak ülkelerde yaşayan, yardıma ihtiyacı olan ve çaresiz durumda kalan tüm insanlara yardım eli uzatmaktadır. Aradaki mesafeyi gözetmeksizin tüm işlemleri yapabilir. Almanya’da yaşayanlar için genelde vefk çalışmaları hazırlanır. Bu çalışmalar kişi eline geçtikten sonra dileğinin gerçekleşmesi çok uzun zaman almayacaktır. Yine de bazı işlemler uzun sürebileceği için sabırlı olmak gerekir. Almanya medyum hocaları karşısındaki kişiden en çok sabırlı davranmasını beklemektedir. Eğer bir medyum hoca ile çalışma yapacaksanız söylediklerine harfiyen uymalısınız.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir