İçeriğe geç

Etiket: geri getirme büyüsü yapan hocalar

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

İlişkinizin bitmesi sizi hayal kırıklığına uğratmış, karşı tarafı çok sevdiğiniz halde kıskançlık, aile, sorumlulukların yerine getirilmemesi gibi nedenlerden dolayı ilişkiniz bitmiş olabilir. Ama pişmansanız ve ilişkinizi yeniden kurmak istiyorsanız ve karşı taraf pek ılımlı değilse o zaman madde ötesi çözümlere yönelebilirsiniz. Aşk büyüsü olarak da bilinen geri getirme büyüsü her konuda işe yaramayabilir. Her bireyin ayrılma nedeni, sevgi ölçüsü farklıdır. Bu nedenle büyüyü yaparken danışacağınız uzman hoca sizin için ne yapılacağına daha kolay karar verebilir.
Geri getirme büyüsünün ilk aşaması için giden sevgilinin bir eşyasına ihtiyaç vardır. Buna rehin eşya denir ve büyü bu eşya üzerine yapılır. Eşya kişinin çok kullandığı bir şey olmalıdır. Erkeklerde tespih, anahtarlık veya eski bir cüzdan, kadınlarda tarak, çanta gibi eşyalar olabilir. Seçilen eşya sahibi tarafından ne kadar çok kullanıldıysa büyünün tutma olasılığı o kadar artar.
İkinci aşama ise gün batımı sırasında eşyanın üstüne büyülü su damlatmaktır. Özel sözlerin okunduğu suyun içine kendi kıyafetinizin kolu veya etek ucu gibi bir yer batırılır. Daha sonra ıslanan kol, etek ucu alınmış olan eşyanın üstüne damlatılır.
Üçüncü aşamada eşyanın duman içinde kalması gereklidir. Bunun için küçük bir kağıt parçası veya bir sigara yeterli olacaktır. Eşyayı yakmayacak şekilde duman üzerinde gezdirilir. Böylece eşya hafif bir dumanla buluşmuş olacaktır.
Geri getirme büyüsünün son aşaması eşyayı gözden uzak bir yere götürmektir. Burada istenirse suya veya sadece uzak bir yere bırakılabilir. Mantığı ters psikolojiye dayanır. Bu eşya sizden ne kadar uzaklaşırsa sevgilinize tekrardan kavuşmanız o kadar kolay olacaktır.
Bu tarz geri getirme büyüleri özellikle duygularla ilgili olduğu için kendi başınıza yapmamanız mutlaka bir uzman hoca eşliğinde yapmanız veya yaptırmanız gerekmektedir.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir