İçeriğe geç

Etiket: büyü nasıl bozdurabilirim

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemi deneyim ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Büyü bozma işlemi sırasında yapılacak ufak bir hata büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu nedenle büyü bozma işlemi kesinlikle bilinçsizce yapılmamalıdır ve bu konunun uzmanı kişilere danışılmalı onlardan yardım alınmalıdır.
Büyü bozma işleminin genellikle amacı, büyü ile görünmeyen varlıkların etkisi altına alınan kişiyi bu etkiden kurtarmaktır. Bunun için de birçok dua ve çeşitli işlemlerden yararlanılır. Büyü bozma işlemi genellikle başarılı olmakla birlikte bazı durumlarda görünmeyen varlıklar etkisi altına aldıkları kişiyi bırakmak istemezler böyle durumlarda büyü bozma işlemi uzun zaman alır ve çık sık karşılaşılmasa da başarısız olunabilir.

Büyü Bozma İşlemi Yaptıracak Kişilerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Öncelikle büyü bozma işlemi yapabilmenin çok büyük bir deneyim gerektirdiği ve bu konuda herkesin bilgi sahibi olmadığı bilinmelidir. Büyü bozma işlemine ihtiyaç duyduğunuz da yani bir sorunla karşılaştınız ve bu sorunun kaynağının metafizik varlıklar olduğunu düşünüyorsunuz böyle durumlarda öncelikle acele etmeyiniz ve bu konunun uzmanı kişilerle iletişime geçmeye çalışınız. Aksi bir durumda yanlış ve bilgisiz kişiler ile iletişime geçmeniz sizin için büyük sorunlara neden olabilir.
Bilinen En Genel Büyü Bozma Yöntemleri
• Taşıma ile büyü bozma yöntemi
• Yıkama ve içme ile büyü bozma yöntemi
• Okumalar yani Rukye ile büyü bozma yöntemi
• Serpmeler ile büyü bozma yöntemi
• Tütsü ile büyü bozma yöntemi
• Gömme ile büyü bozma yöntemi
• Ruhaniler ile büyü bozma yöntemi
• Hacamat ile büyü bozma yöntemi

Peki, Büyü Yapılmadan Önce Büyüden Korunmak Mümkün Mü?

Öncelikle nasıl normla fizyolojik rahatsızlıklarımıza karşı önceden önlem alabiliyorsak manevi rahatsızlıklarımıza da önceden önlem alabileceğimiz bilinmelidir. Büyüye maruz kalmadan öne konunun uzmanı kişilere yaptıracağımız tılsım, vefk ya da muska gibi yöntemlerle büyüden korunabiliriz.
Ayrıca bu korunma yöntemleri büyüye maruz kalmış daha sonra büyüden kurtarılmış kişilere de yapılmalıdır. Çünkü büyüden kurtulan bir kişiye büyüden korunma büyüsü yapılmazsa tekrar büyü yapılması durumunda tekrar büyünün ve görünmeyen varlıkların etkisi altına girebilir. Bu konuda öncelik büyüye hiç maruz kalmadan bu yöntemleri yaptırmaktır.

Yorumları okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buradan devam edebilirsiniz.

Yorum Bırak

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir